TM181SX-76N02
| panel Model | TM181SX-76N02 |
|---|---|
| panel Jenama | TORISAN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.1 inch, 1280×1024 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TM181SX-76N02 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | SVA, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 359.04×287.232 mm |
| Garis Besar | 389×317.2 mm |
| Surface | Antiglare |
| Nisbah Kontras | 400:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 16/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Antara muka isyarat | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus TORISAN TM181SX-76N02.
TORISAN TM181SX-76N02 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TORISAN TM181SX-76N02 pdf atau spesifikasi terperinci TORISAN TM181SX-76N02 atau LCD TORISAN lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TORISAN TM181SX-76N02 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
TORISAN TM181SX-76N02 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TORISAN TM181SX-76N02 pdf atau spesifikasi terperinci TORISAN TM181SX-76N02 atau LCD TORISAN lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TORISAN TM181SX-76N02 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TM181SX-76N02"
- TORISAN TM181SX-76N02
- Lembaran TM181SX-76N02
- Imej TM181SX-76N02
- Harga TM181SX-76N02
- Pengedar TM181SX-76N02

