gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV101WUM-NS0

TV101WUM-NS0 Maklumat asas
| panel Model | TV101WUM-NS0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WUM-NS0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Suhu Operasi | -10 ~ 60 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 70 °C |
TV101WUM-NS0 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Ketumpatan Pixel | 225 PPI |
| Nisbah aspek | 10:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Berat badan | 110g (Typ.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Kawasan Aktif | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 142.32×227.38 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 1.99 (Typ.) mm |
| Lubang & Kurungan | Without |
| Landskap atau Potret | Portrait type |
| Sentuh Panel | Without |
TV101WUM-NS0 Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kecerahan | 450 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 71% NTSC (CIE1931) |
| Masa tindak balas | 35 (Max.)(Tr+Tf) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Variasi Putih | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
TV101WUM-NS0 Ciri Elektronik
| Frekuensi Menegak | 60Hz |
|---|---|
| Imbas Songsang | No |
TV101WUM-NS0 Sistem lampu belakang
| Kedudukan Lampu | Edge light type |
|---|---|
| Jenis Lampu | WLED |
| Jumlah lampu | 4 strings |
| Bentuk lampu | 4 strings |
| Waktu Hidup Lampu | 15K(Min.) (Hours) |
| Voltan Lampu | 23.4/27/27.9V (Min./Typ./Max.) |
| Semasa Lamp | 85.2mA (Typ.) |
| Penggunaan Kuasa Lampu | 1.99/2.3/2.38W (Min./Typ./Max.) |
| Jenis Antara Muka | Included in panel signal interface |
| Lembaga Pemandu Lampu | No |
TV101WUM-NS0 Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | MIPI |
|---|---|
| Kelas isyarat | MIPI (4 data lanes) |
| Voltan Input untuk Panel | 1.8/5.4/-5.4V (Typ.)(VDD/VSP/VSN) |
| Input semasa untuk Panel | 40/21/17mA (Typ.)(IDD/ISP/ISN) |
| Penggunaan Kuasa Panel | 277.2/898.2mW (Typ./Max.) |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Antara muka isyarat | HRS - FH34SJ-34S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:34 pins |
