TV101WUM-NS0

| panel Model | TV101WUM-NS0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WUM-NS0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 135.36×216.576 mm |
| Garis Besar | 142.32×227.38 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) , CIE1931 71% |
| Masa tindak balas | 35 (Max.)(Tr+Tf) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 4 strings WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | MIPI (4 data lanes) , 34 pins |
| Voltan Input | 1.8/5.4/-5.4V (Typ.)(VDD/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE TV101WUM-NS0.
BOE TV101WUM-NS0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WUM-NS0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WUM-NS0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WUM-NS0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WUM-NS0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WUM-NS0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WUM-NS0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WUM-NS0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TV101WUM-NS0"
- BOE TV101WUM-NS0
- Lembaran TV101WUM-NS0
- Imej TV101WUM-NS0
- Harga TV101WUM-NS0
- Pengedar TV101WUM-NS0

