gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV101WXB-NW0

TV101WXB-NW0 Maklumat asas
| panel Model | TV101WXB-NW0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WXB-NW0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Alias | - |
| Tempatan Penyimpanan | -40 ~ 85 °C |
| Temp Oper. | -20 ~ 65 °C |
| Getaran | - |
TV101WXB-NW0 Ciri-ciri mekanikal
| Alias | - |
|---|---|
| Tempatan Penyimpanan | -40 ~ 85 °C |
| Temp Oper. | -20 ~ 65 °C |
| Getaran | - |
| Resolusi | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Kawasan Aktif (mm) | 216.96(H) × 135.6(V) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Garis Besar Dim (mm) | 224.81(H) × 144.25(V) |
| Kedalaman (mm) | 1.07±0.05 |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Ketebalan Plate | - |
| Nisbah aspek | 16:10 (H:V) |
| Orientasi | Landscape type |
| Berat badan | 85.0g (Max.) |
| Rawatan | Hard coating |
TV101WXB-NW0 Ciri-ciri optik
| Alias | - |
|---|---|
| Tempatan Penyimpanan | -40 ~ 85 °C |
| Temp Oper. | -20 ~ 65 °C |
| Getaran | - |
| Resolusi | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Kawasan Aktif (mm) | 216.96(H) × 135.6(V) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Garis Besar Dim (mm) | 224.81(H) × 144.25(V) |
| Kedalaman (mm) | 1.07±0.05 |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Ketebalan Plate | - |
| Nisbah aspek | 16:10 (H:V) |
| Orientasi | Landscape type |
| Berat badan | 85.0g (Max.) |
| Rawatan | Hard coating |
| Luminance (cd / m²) | 0 |
| Nisbah Kontras | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Tanggapan (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Penyelarasan Putih | - |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 50% NTSC (CIE1931) |
| Kesatuan Putih | - |
| Kebolehlihatan luar | No |
| Transmissivity | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
TV101WXB-NW0 Antara Muka isyarat
| Alias | - |
|---|---|
| Tempatan Penyimpanan | -40 ~ 85 °C |
| Temp Oper. | -20 ~ 65 °C |
| Getaran | - |
| Resolusi | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Kawasan Aktif (mm) | 216.96(H) × 135.6(V) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Garis Besar Dim (mm) | 224.81(H) × 144.25(V) |
| Kedalaman (mm) | 1.07±0.05 |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Ketebalan Plate | - |
| Nisbah aspek | 16:10 (H:V) |
| Orientasi | Landscape type |
| Berat badan | 85.0g (Max.) |
| Rawatan | Hard coating |
| Luminance (cd / m²) | 0 |
| Nisbah Kontras | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Tanggapan (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Penyelarasan Putih | - |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 50% NTSC (CIE1931) |
| Kesatuan Putih | - |
| Kebolehlihatan luar | No |
| Transmissivity | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Bekalan Voltan | 3.3V (Typ.) |
| Bekalan Semasa | 260mA (Max.) |
| Penggunaan | 0.85W (Max.) |
| Voltan Logik | - |
| Jawatan | - |
| Pitch | Pins |
| Kuantiti | Pin Configuration |
TV101WXB-NW0 Sistem lampu belakang
| Alias | - |
|---|---|
| Tempatan Penyimpanan | -40 ~ 85 °C |
| Temp Oper. | -20 ~ 65 °C |
| Getaran | - |
| Resolusi | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Kawasan Aktif (mm) | 216.96(H) × 135.6(V) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Garis Besar Dim (mm) | 224.81(H) × 144.25(V) |
| Kedalaman (mm) | 1.07±0.05 |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Ketebalan Plate | - |
| Nisbah aspek | 16:10 (H:V) |
| Orientasi | Landscape type |
| Berat badan | 85.0g (Max.) |
| Rawatan | Hard coating |
| Luminance (cd / m²) | 0 |
| Nisbah Kontras | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Tanggapan (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Penyelarasan Putih | - |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 50% NTSC (CIE1931) |
| Kesatuan Putih | - |
| Kebolehlihatan luar | No |
| Transmissivity | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Bekalan Voltan | 3.3V (Typ.) |
| Bekalan Semasa | 260mA (Max.) |
| Penggunaan | 0.85W (Max.) |
| Voltan Logik | - |
| Jawatan | - |
| Pitch | Pins |
| Kuantiti | - |
| Penggantian | - |
| Bentuk | - |
| Seumur hidup | - |
