TV101WXB-NW0

| panel Model | TV101WXB-NW0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WXB-NW0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Nombor Piksel | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
| Kawasan Aktif (mm) | 216.96 × 135.6 (H×V) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Luminance | 0 (cd/m²) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Good View at | Symmetry |
| Ketebalan Kaca | - |
| Kedalaman Warna | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Massa | 85.0g (Max.) |
| Kadar Refresh | 60Hz |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Garis Besar (mm) | 224.81 × 144.25 × 1.07 (H×V×D) |
| Rawatan | Hard coating |
| Nisbah Kontras | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Mod Kerja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Maklum balas | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Transmissivity | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Lampu latar | No B/L |
| Skrin sentuh | Without |
| Jenis Isyarat | MIPI (4 data lanes) , Connector , 39 pins |
| Bekalan Voltan | 3.3V (Typ.) |
| Maks. Penilaian | Storage Temp.: -40 ~ 85 °C Operating Temp.: -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE TV101WXB-NW0.
BOE TV101WXB-NW0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WXB-NW0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WXB-NW0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WXB-NW0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXB-NW0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WXB-NW0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WXB-NW0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WXB-NW0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TV101WXB-NW0"
- BOE TV101WXB-NW0
- Lembaran TV101WXB-NW0
- Imej TV101WXB-NW0
- Harga TV101WXB-NW0
- Pengedar TV101WXB-NW0

