gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV101WXM-NP0

TV101WXM-NP0 Maklumat asas
| panel Model | TV101WXM-NP0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WXM-NP0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Suhu Operasi | 0 ~ 50 °C |
| Suhu Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
TV101WXM-NP0 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Ketumpatan Pixel | 149 PPI |
| Nisbah aspek | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0565×0.1695 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1695×0.1695 mm (H×V) |
| Kawasan Aktif | 216.96×135.6 mm (H×V) |
| Landskap atau Potret | Landscape type |
| Sentuh Panel | Without |
TV101WXM-NP0 Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Nisbah Kontras | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Warna paparan | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Gamut Warna | 49% NTSC (CIE1931) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Variasi Putih | 1.41/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
TV101WXM-NP0 Ciri Elektronik
| Frekuensi Menegak | 60Hz |
|---|---|
| Imbas Songsang | No |
TV101WXM-NP0 Sistem lampu belakang
| Kedudukan Lampu | Edge light type |
|---|---|
| Jenis Lampu | WLED |
| Waktu Hidup Lampu | 15K(Min.) (Hours) |
TV101WXM-NP0 Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | eDP |
|---|---|
| Kelas isyarat | eDP (1 Lane) |
| Voltan Input untuk Panel | 3.3V (Typ.) |
| Input semasa untuk Panel | 212/272mA (Typ./Max.) |
| Penggunaan Kuasa Panel | 0.7/0.9W (Typ./Max.) |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Antara muka isyarat | STM - MSAK24025P30, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
