TV101WXM-NP0

| panel Model | TV101WXM-NP0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WXM-NP0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 216.96×135.6 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | 800:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 49% |
| Masa tindak balas | |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED |
| Antara muka isyarat | eDP (1 Lane) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE TV101WXM-NP0.
BOE TV101WXM-NP0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WXM-NP0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WXM-NP0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WXM-NP0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXM-NP0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WXM-NP0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WXM-NP0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WXM-NP0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TV101WXM-NP0"
- BOE TV101WXM-NP0
- Lembaran TV101WXM-NP0
- Imej TV101WXM-NP0
- Harga TV101WXM-NP0
- Pengedar TV101WXM-NP0
