gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV101WXM-NS0-3940

TV101WXM-NS0-3940 Maklumat asas
| panel Model | TV101WXM-NS0-3940 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WXM-NS0-3940 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Nama lain | - |
| Suhu OP | -20 ~ 65 °C |
| Suhu ST | -40 ~ 80 °C |
| Tahap Getaran | - |
| ciri-ciri |
TV101WXM-NS0-3940 Ciri-ciri optik
| Nama lain | - |
|---|---|
| Suhu OP | -20 ~ 65 °C |
| Suhu ST | -40 ~ 80 °C |
| Tahap Getaran | - |
| ciri-ciri | |
| Luminance | - |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Good View at | Symmetry |
| Kelajuan Response | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Chromaticity | Wx:0.304; Wy:0.333 |
| Warna Sokongan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Variasi Putih | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(13 points) |
TV101WXM-NS0-3940 Ciri-ciri mekanikal
| Nama lain | - |
|---|---|
| Suhu OP | -20 ~ 65 °C |
| Suhu ST | -40 ~ 80 °C |
| Tahap Getaran | - |
| ciri-ciri | |
| Luminance | - |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Good View at | Symmetry |
| Kelajuan Response | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Chromaticity | Wx:0.304; Wy:0.333 |
| Warna Sokongan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Variasi Putih | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(13 points) |
| Bilangan Piksel | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0565×0.1695 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1695×0.1695 mm |
| Melihat Aktif | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Keseluruhan Dim. | 228.211(W)×148.86(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Kedalaman Keseluruhan | 2.39/4.59 (Typ./Max.) mm |
| Borang Bentuk | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah Aspek (W: H) | 16:10 |
| Gaya Bentuk | - |
| Penekanan | Without |
| Massa | 130g (Typ.) |
| Surface | Hard coating (2H), Antireflection |
TV101WXM-NS0-3940 Ciri Elektronik
| Nama lain | - |
|---|---|
| Suhu OP | -20 ~ 65 °C |
| Suhu ST | -40 ~ 80 °C |
| Tahap Getaran | - |
| ciri-ciri | |
| Luminance | - |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Good View at | Symmetry |
| Kelajuan Response | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Chromaticity | Wx:0.304; Wy:0.333 |
| Warna Sokongan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Variasi Putih | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(13 points) |
| Bilangan Piksel | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0565×0.1695 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1695×0.1695 mm |
| Melihat Aktif | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Keseluruhan Dim. | 228.211(W)×148.86(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Kedalaman Keseluruhan | 2.39/4.59 (Typ./Max.) mm |
| Borang Bentuk | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah Aspek (W: H) | 16:10 |
| Gaya Bentuk | - |
| Penekanan | Without |
| Massa | 130g (Typ.) |
| Surface | Hard coating (2H), Antireflection |
| Kadar Refresh | 60Hz |
| Imbas Songsang | No |
TV101WXM-NS0-3940 Antara Muka isyarat
| Nama lain | - |
|---|---|
| Suhu OP | -20 ~ 65 °C |
| Suhu ST | -40 ~ 80 °C |
| Tahap Getaran | - |
| ciri-ciri | |
| Luminance | - |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Good View at | Symmetry |
| Kelajuan Response | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Chromaticity | Wx:0.304; Wy:0.333 |
| Warna Sokongan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Variasi Putih | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(13 points) |
| Bilangan Piksel | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0565×0.1695 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1695×0.1695 mm |
| Melihat Aktif | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Keseluruhan Dim. | 228.211(W)×148.86(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Kedalaman Keseluruhan | 2.39/4.59 (Typ./Max.) mm |
| Borang Bentuk | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah Aspek (W: H) | 16:10 |
| Gaya Bentuk | - |
| Penekanan | Without |
| Massa | 130g (Typ.) |
| Surface | Hard coating (2H), Antireflection |
| Kadar Refresh | 60Hz |
| Imbas Songsang | No |
| Input semasa | 250±30mA |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
| Penggunaan | 0.92W (Max.) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Jawatan | |
| Jenis Fizikal | Connector |
| Pin Pitch | Pins |
| Jumlah | Pin Assignment |
TV101WXM-NS0-3940 Sistem lampu belakang
| Nama lain | - |
|---|---|
| Suhu OP | -20 ~ 65 °C |
| Suhu ST | -40 ~ 80 °C |
| Tahap Getaran | - |
| ciri-ciri | |
| Luminance | - |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Good View at | Symmetry |
| Kelajuan Response | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Chromaticity | Wx:0.304; Wy:0.333 |
| Warna Sokongan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Variasi Putih | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(13 points) |
| Bilangan Piksel | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0565×0.1695 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1695×0.1695 mm |
| Melihat Aktif | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Keseluruhan Dim. | 228.211(W)×148.86(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Kedalaman Keseluruhan | 2.39/4.59 (Typ./Max.) mm |
| Borang Bentuk | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah Aspek (W: H) | 16:10 |
| Gaya Bentuk | - |
| Penekanan | Without |
| Massa | 130g (Typ.) |
| Surface | Hard coating (2H), Antireflection |
| Kadar Refresh | 60Hz |
| Imbas Songsang | No |
| Input semasa | 250±30mA |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
| Penggunaan | 0.92W (Max.) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Jawatan | - |
| Jenis Fizikal | Included in panel signal interface |
| Pin Pitch | Pins |
| Jumlah | 6 strings |
| Jenis Lampu | WLED |
| Pertukaran | - |
| Bentuk lampu | 6 strings |
| Kehidupan Lampu | - |
| Pemacu Lampu Belakang | No |
