gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV101WXM-TW0

TV101WXM-TW0 Maklumat asas
| panel Model | TV101WXM-TW0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WXM-TW0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Alias | - |
| Tempatan Penyimpanan | -10 ~~ 60 °C |
| Temp Oper. | 0 ~~ 50 °C |
| Getaran | - |
TV101WXM-TW0 Ciri-ciri mekanikal
| Alias | - |
|---|---|
| Tempatan Penyimpanan | -10 ~~ 60 °C |
| Temp Oper. | 0 ~~ 50 °C |
| Getaran | - |
| Resolusi | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Kawasan Aktif (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Garis Besar Dim (mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Kedalaman (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Bentuk Garis Besar | - |
| Nisbah aspek | 10:16 (H:V) |
| Orientasi | Landscape type |
| Touch Points | 10 points |
| Sentuh Panel | PCAP, On-Cell |
| Pengawal TP | With touch controller |
| Sentuh Isyarat | I²C |
| Pemasangan | Without |
| Berat badan | 175g (Max.) |
| Rawatan | Antiglare, Hard coating (3H) |
TV101WXM-TW0 Ciri-ciri optik
| Alias | - |
|---|---|
| Tempatan Penyimpanan | -10 ~~ 60 °C |
| Temp Oper. | 0 ~~ 50 °C |
| Getaran | - |
| Resolusi | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Kawasan Aktif (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Garis Besar Dim (mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Kedalaman (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Bentuk Garis Besar | - |
| Nisbah aspek | 10:16 (H:V) |
| Orientasi | Landscape type |
| Touch Points | 10 points |
| Sentuh Panel | PCAP, On-Cell |
| Pengawal TP | With touch controller |
| Sentuh Isyarat | I²C |
| Pemasangan | Without |
| Berat badan | 175g (Max.) |
| Rawatan | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminance (cd / m²) | 300 (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Tanggapan (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Penyelarasan Putih | X:0.291; Y:0.329 |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 60% NTSC (CIE1931) |
| Kesatuan Putih | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
TV101WXM-TW0 Ciri Elektronik
| Alias | - |
|---|---|
| Tempatan Penyimpanan | -10 ~~ 60 °C |
| Temp Oper. | 0 ~~ 50 °C |
| Getaran | - |
| Resolusi | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Kawasan Aktif (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Garis Besar Dim (mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Kedalaman (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Bentuk Garis Besar | - |
| Nisbah aspek | 10:16 (H:V) |
| Orientasi | Landscape type |
| Touch Points | 10 points |
| Sentuh Panel | PCAP, On-Cell |
| Pengawal TP | With touch controller |
| Sentuh Isyarat | I²C |
| Pemasangan | Without |
| Berat badan | 175g (Max.) |
| Rawatan | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminance (cd / m²) | 300 (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Tanggapan (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Penyelarasan Putih | X:0.291; Y:0.329 |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 60% NTSC (CIE1931) |
| Kesatuan Putih | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Imbas Songsang | No |
TV101WXM-TW0 Antara Muka isyarat
| Alias | - |
|---|---|
| Tempatan Penyimpanan | -10 ~~ 60 °C |
| Temp Oper. | 0 ~~ 50 °C |
| Getaran | - |
| Resolusi | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Kawasan Aktif (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Garis Besar Dim (mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Kedalaman (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Bentuk Garis Besar | - |
| Nisbah aspek | 10:16 (H:V) |
| Orientasi | Landscape type |
| Touch Points | 10 points |
| Sentuh Panel | PCAP, On-Cell |
| Pengawal TP | With touch controller |
| Sentuh Isyarat | I²C |
| Pemasangan | Without |
| Berat badan | 175g (Max.) |
| Rawatan | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminance (cd / m²) | 300 (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Tanggapan (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Penyelarasan Putih | X:0.291; Y:0.329 |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 60% NTSC (CIE1931) |
| Kesatuan Putih | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Imbas Songsang | No |
| Kuantiti | 1 pcs |
| Pin | 40 pins |
| Pitch | 0.5 mm |
| Konfigurasi Pin | |
| Jenis Isyarat | MIPI (4 data lanes) |
TV101WXM-TW0 Sistem lampu belakang
| Alias | - |
|---|---|
| Tempatan Penyimpanan | -10 ~~ 60 °C |
| Temp Oper. | 0 ~~ 50 °C |
| Getaran | - |
| Resolusi | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Kawasan Aktif (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Garis Besar Dim (mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Kedalaman (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Bentuk Garis Besar | - |
| Nisbah aspek | 10:16 (H:V) |
| Orientasi | Landscape type |
| Touch Points | 10 points |
| Sentuh Panel | PCAP, On-Cell |
| Pengawal TP | With touch controller |
| Sentuh Isyarat | I²C |
| Pemasangan | Without |
| Berat badan | 175g (Max.) |
| Rawatan | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminance (cd / m²) | 300 (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Tanggapan (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Penyelarasan Putih | X:0.291; Y:0.329 |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 60% NTSC (CIE1931) |
| Kesatuan Putih | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Imbas Songsang | No |
| Kuantiti | 4S7P |
| Pin | 40 pins |
| Pitch | 0.5 mm |
| Konfigurasi Pin | |
| Jenis Isyarat | MIPI (4 data lanes) |
| Bentuk | Array |
| Jawatan | - |
| Penggantian | - |
| Seumur hidup | 15K(Min.) (Hours) |
| Bekalan Voltan | 12.4/12.8V (Typ./Max.) |
| Bekalan Semasa | 160mA (Typ.) |
| Penggunaan | 2.048W (Max.) |
| Pemacu Lampu Belakang | No |
