gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV106WAB-NS0

TV106WAB-NS0 Maklumat asas
| panel Model | TV106WAB-NS0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.6 inch, 1280×1920 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV106WAB-NS0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Alias Model | - |
| Suhu Operasi | 0 ~ 50 °C |
| Suhu Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus |
TV106WAB-NS0 Ciri-ciri mekanikal
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | 0 ~ 50 °C |
| Suhu Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 148.992×223.488 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | - |
| Dimensi Rangka (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Garis Garis Besar | 0.79 (Typ.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 2:3 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Ketebalan Plate | 0.25+0.25 mm |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 62.0g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
TV106WAB-NS0 Ciri-ciri optik
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | 0 ~ 50 °C |
| Suhu Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 148.992×223.488 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | - |
| Dimensi Rangka (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Garis Garis Besar | 0.79 (Typ.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 2:3 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Ketebalan Plate | 0.25+0.25 mm |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 62.0g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 0 cd/m² |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut Warna | - |
| Jumlah Warna | 16.7M (8-bit) |
| Chromaticity warna putih | - |
TV106WAB-NS0 Ciri Elektronik
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | 0 ~ 50 °C |
| Suhu Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 148.992×223.488 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | - |
| Dimensi Rangka (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Garis Garis Besar | 0.79 (Typ.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 2:3 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Ketebalan Plate | 0.25+0.25 mm |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 62.0g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 0 cd/m² |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut Warna | - |
| Jumlah Warna | 16.7M (8-bit) |
| Chromaticity warna putih | - |
| Kadar bingkai | 60Hz |
TV106WAB-NS0 Antara Muka isyarat
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | 0 ~ 50 °C |
| Suhu Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 148.992×223.488 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | - |
| Dimensi Rangka (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Garis Garis Besar | 0.79 (Typ.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 2:3 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Ketebalan Plate | 0.25+0.25 mm |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 62.0g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 0 cd/m² |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut Warna | - |
| Jumlah Warna | 16.7M (8-bit) |
| Chromaticity warna putih | - |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Input semasa | 90±10mA |
| Input Voltan | 3.3V (Typ.) |
| Penggunaan | 0.34/0.36/0.39W (Min./Typ./Max.) |
| Jawatan | - |
| Antara muka | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Jumlah | 1 pcs |
| Pin Pitch | 0.2 mm |
| Pin | 90 pins |
| Penyerahhakkan Pin |
TV106WAB-NS0 Sistem lampu belakang
| Alias Model | - |
|---|---|
| Suhu Operasi | 0 ~ 50 °C |
| Suhu Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Rintangan Getar | - |
| Ciri-ciri Khusus | |
| Resolusi | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pixel Pitch (W × H) | 0.1164×0.1164 mm |
| Kawasan Aktif (W × H) | 148.992×223.488 mm |
| Kawasan Bezel (W × H) | - |
| Dimensi Rangka (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Garis Garis Besar | 0.79 (Typ.) mm |
| Borang Gaya | Flat Rectangle |
| Nisbah aspek | 2:3 (W : H) |
| Orientasi | Portrait type |
| Ketebalan Plate | 0.25+0.25 mm |
| Penutup panel | - |
| Berat badan | 62.0g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 0 cd/m² |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut Warna | - |
| Jumlah Warna | 16.7M (8-bit) |
| Chromaticity warna putih | - |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Input semasa | 90±10mA |
| Input Voltan | 3.3V (Typ.) |
| Penggunaan | 0.34/0.36/0.39W (Min./Typ./Max.) |
| Jawatan | - |
| Antara muka | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Jumlah | - |
| Pin Pitch | 0.2 mm |
| Pin | 90 pins |
| Penyerahhakkan Pin | |
| Bentuk | - |
| Kehidupan (Jam) | - |
| Penggantian | - |
| Tiada B / L Pemandu | No |
