gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV108FHM-ND0

TV108FHM-ND0 Maklumat asas
| panel Model | TV108FHM-ND0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.8 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV108FHM-ND0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Alias Model | - |
| Temp Oper. | 0 ~ 40 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Penilaian Getaran | - |
TV108FHM-ND0 Ciri-ciri mekanikal
| Alias Model | - |
|---|---|
| Temp Oper. | 0 ~ 40 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Penilaian Getaran | - |
| Format Piksel | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Kawasan Paparan | 239.04×134.46 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | - |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah aspek | 16:9 (H:V) |
| Gaya Bentuk | - |
TV108FHM-ND0 Ciri-ciri optik
| Alias Model | - |
|---|---|
| Temp Oper. | 0 ~ 40 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Penilaian Getaran | - |
| Format Piksel | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Kawasan Paparan | 239.04×134.46 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | - |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah aspek | 16:9 (H:V) |
| Gaya Bentuk | - |
| Kecerahan | - |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Mod Optik | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Nombor Warna | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 72% NTSC (CIE1931) |
| Keseragaman | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
TV108FHM-ND0 Sistem lampu belakang
| Alias Model | - |
|---|---|
| Temp Oper. | 0 ~ 40 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Penilaian Getaran | - |
| Format Piksel | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Kawasan Paparan | 239.04×134.46 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | - |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah aspek | 16:9 (H:V) |
| Gaya Bentuk | - |
| Kecerahan | - |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Mod Optik | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Nombor Warna | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 72% NTSC (CIE1931) |
| Keseragaman | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Jenis Lampu | WLED |
| Jumlah | - |
| Seumur hidup | 15K(Min.) (Hours) |
| Penggantian | - |
| Bentuk lampu | - |
| Jawatan | - |
| Pemandu Lampu | - |
TV108FHM-ND0 Antara Muka isyarat
| Alias Model | - |
|---|---|
| Temp Oper. | 0 ~ 40 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Penilaian Getaran | - |
| Format Piksel | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Kawasan Paparan | 239.04×134.46 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | - |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah aspek | 16:9 (H:V) |
| Gaya Bentuk | - |
| Kecerahan | - |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Mod Optik | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Nombor Warna | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 72% NTSC (CIE1931) |
| Keseragaman | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Jenis Lampu | WLED |
| Jumlah | - |
| Seumur hidup | 15K(Min.) (Hours) |
| Penggantian | - |
| Bentuk lampu | - |
| Jawatan | - |
| Pemandu Lampu | - |
| Voltan Logik | - |
| Input Voltan | 3.3V (Typ.) |
| Input semasa | - |
