gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV122WXM-NW0

TV122WXM-NW0 Maklumat asas
| panel Model | TV122WXM-NW0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.2 inch, 1280×800 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV122WXM-NW0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Suhu Operasi | 0 ~ 50 °C |
| Suhu Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
TV122WXM-NW0 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Ketumpatan Pixel | 123 PPI |
| Nisbah aspek | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0684×0.2052 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2052×0.2052 mm (H×V) |
| Berat badan | 290g (Max.) |
| Kawasan Aktif | 262.565×164.16 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 271.06×176.42 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 2.66±0.2 mm |
| Landskap atau Potret | Landscape type |
| Sentuh Panel | Without |
TV122WXM-NW0 Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kecerahan | 300 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 50% NTSC (CIE1931) |
| Masa tindak balas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.303; Wy:0.333 |
| Variasi Putih | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Transmissivity | 6.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
TV122WXM-NW0 Ciri Elektronik
| Frekuensi Menegak | 60Hz |
|---|---|
| Jumlah Kuasa Penggunaan | 3.8/4.5W (Typ./Max.) |
TV122WXM-NW0 Sistem lampu belakang
| Kedudukan Lampu | Edge light type |
|---|---|
| Jenis Lampu | WLED |
| Semasa Lamp | 100/110/120mA (Min./Typ./Max.) |
| Penggunaan Kuasa Lampu | 2.8/3.32W (Typ./Max.) |
| Lembaga Pemandu Lampu | No |
TV122WXM-NW0 Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | eDP |
|---|---|
| Kelas isyarat | eDP (2 Lanes) |
| Voltan Input untuk Panel | 3.3V (Typ.) |
| Input semasa untuk Panel | 350/450mA (Typ./Max.) |
| Penggunaan Kuasa Panel | 1.0/1.4W (Typ./Max.) |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Kedudukan Antara Muka | |
| Antara muka isyarat | HRS - FH26W-39S-0.3SHW, Pitch:0.3 mm, Pin:39 pins |
