AA090ME01--T1

| panel Model | AA090ME01--T1 |
|---|---|
| panel Jenama | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AA090ME01--T1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 196.8×118.08 mm |
| Garis Besar | 219×136.2×11.6 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 850:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Masa tindak balas | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 7S2P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Mitsubishi AA090ME01--T1.
Mitsubishi AA090ME01--T1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA090ME01--T1 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA090ME01--T1 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA090ME01--T1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090ME01--T1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA090ME01--T1 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA090ME01--T1 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA090ME01--T1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AA090ME01--T1"
- Mitsubishi AA090ME01--T1
- Lembaran AA090ME01--T1
- Imej AA090ME01--T1
- Harga AA090ME01--T1
- Pengedar AA090ME01--T1

