ED060XCD

| panel Model | ED060XCD |
|---|---|
| panel Jenama | E Ink |
| Descrition | EPD ,6 inch, 758×1024 |
| panel Jenis | EPD |
| Harga ED060XCD | Permintaan Harga & Lead Time |
| Format Piksel | 758×1024 |
| Kawasan Aktif | 90.58(H)×122.368(V) mm |
| Luminance | - |
| Lihat Arah | - |
| Melihat Sudut | - |
| Warna Sokongan | Grayscale |
| Berat badan | 28.0±3.0g |
| Kadar bingkai | 85Hz |
| Konfigurasi | Rectangle |
| Garis Besar Dim. | 101.8(H)×138.4(V) ×1.1(D) mm |
| Nisbah Kontras | 15:1 (Typ.) (RF) |
| Masa tindak balas | - |
| Mod operasi | - |
| Sumber cahaya | No B/L , W/O Driver |
| Sentuh Panel | Without |
| Jenis Antara Muka | 34 pins Parallel Data (8-bit) , FPC |
| Alam Sekitar | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -25 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus E Ink ED060XCD.
E Ink ED060XCD adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet E Ink ED060XCD pdf atau spesifikasi terperinci E Ink ED060XCD atau LCD E Ink lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar E Ink ED060XCD di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
E Ink ED060XCD adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet E Ink ED060XCD pdf atau spesifikasi terperinci E Ink ED060XCD atau LCD E Ink lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar E Ink ED060XCD di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "ED060XCD"
- E Ink ED060XCD
- Lembaran ED060XCD
- Imej ED060XCD
- Harga ED060XCD
- Pengedar ED060XCD

