ED060XG1

| panel Model | ED060XG1 |
|---|---|
| panel Jenama | E Ink |
| Descrition | EPD ,6.0 inch, 758×1024 |
| panel Jenis | EPD |
| Harga ED060XG1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Kawasan Aktif | 90.58×122.368 mm |
| Garis Besar | 101.8×138.4 mm |
| Surface | Antiglare |
| Nisbah Kontras | 12:1 (Typ.)(Reflective) |
| Warna paparan | Grayscale (4-bit) |
| Melihat Sudut | |
| Antara muka isyarat | Parallel Data (8-bit) , 34 pins |
| Voltan Input | 3.3/22/-20V (Typ.)(VDD/VGG/VEE) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus E Ink ED060XG1.
E Ink ED060XG1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet E Ink ED060XG1 pdf atau spesifikasi terperinci E Ink ED060XG1 atau LCD E Ink lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar E Ink ED060XG1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
E Ink ED060XG1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet E Ink ED060XG1 pdf atau spesifikasi terperinci E Ink ED060XG1 atau LCD E Ink lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar E Ink ED060XG1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "ED060XG1"
- E Ink ED060XG1
- Lembaran ED060XG1
- Imej ED060XG1
- Harga ED060XG1
- Pengedar ED060XG1
