ED070NA-01N

| panel Model | ED070NA-01N |
|---|---|
| panel Jenama | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga ED070NA-01N | Permintaan Harga & Lead Time |
| Kawasan Aktif | 153.6×90 mm |
| Garis Besar | 184.9×121.3×4.8 mm |
| Surface | Hard coating (7H) |
| Nisbah Kontras | 700:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Melihat Sudut | 75/75/70/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Voltan Input | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus INNOLUX ED070NA-01N.
INNOLUX ED070NA-01N adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet INNOLUX ED070NA-01N pdf atau spesifikasi terperinci INNOLUX ED070NA-01N atau LCD INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar INNOLUX ED070NA-01N di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
INNOLUX ED070NA-01N adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet INNOLUX ED070NA-01N pdf atau spesifikasi terperinci INNOLUX ED070NA-01N atau LCD INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar INNOLUX ED070NA-01N di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "ED070NA-01N"
- INNOLUX ED070NA-01N
- Lembaran ED070NA-01N
- Imej ED070NA-01N
- Harga ED070NA-01N
- Pengedar ED070NA-01N
