ED080NA-01A

| panel Model | ED080NA-01A |
|---|---|
| panel Jenama | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga ED080NA-01A | Permintaan Harga & Lead Time |
| Kawasan Aktif | 162.048×121.536 mm |
| Garis Besar | 203.6×153.1×5.46 mm |
| Surface | Hard coating (7H) |
| Nisbah Kontras | 700:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Melihat Sudut | 75/75/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Voltan Input | 3.3/11.5/22/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A.
CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A pdf atau spesifikasi terperinci CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A atau LCD CHIMEI INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A pdf atau spesifikasi terperinci CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A atau LCD CHIMEI INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "ED080NA-01A"
- CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A
- Lembaran ED080NA-01A
- Imej ED080NA-01A
- Harga ED080NA-01A
- Pengedar ED080NA-01A

