LC133F2L01

| panel Model | LC133F2L01 |
|---|---|
| panel Jenama | PANDA |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | IGZO TFT-LCD |
| Harga LC133F2L01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Format Piksel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Aktif | 293.76(H)×165.24(V) mm |
| Garis Besar Dim. | 301.96(H)×175.8(V) ×1.02(D) mm |
| Kawasan Bezel | - |
| Rawatan | Hard coating (3H) |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Lihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod operasi | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Ketebalan Plate | 0.40+0.40 mm |
| Penghantaran | 4.36% (Typ.)(with Polarizer) |
| Warna Sokongan | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Sumber cahaya | No B/L |
| Borang Gaya | - |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Sentuh Panel | Without |
| Jenis Antara Muka | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Bekalan Kuasa | 3.3V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus PANDA LC133F2L01.
PANDA LC133F2L01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet PANDA LC133F2L01 pdf atau spesifikasi terperinci PANDA LC133F2L01 atau LCD PANDA lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar PANDA LC133F2L01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133F2L01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet PANDA LC133F2L01 pdf atau spesifikasi terperinci PANDA LC133F2L01 atau LCD PANDA lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar PANDA LC133F2L01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LC133F2L01"
- PANDA LC133F2L01
- Lembaran LC133F2L01
- Imej LC133F2L01
- Harga LC133F2L01
- Pengedar LC133F2L01

