LC133LF2L01

| panel Model | LC133LF2L01 |
|---|---|
| panel Jenama | PANDA |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | IGZO TFT-LCD |
| Harga LC133LF2L01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 293.76×165.24 mm |
| Garis Besar | 301.96×175.8×1.02 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Antara muka isyarat | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus PANDA LC133LF2L01.
PANDA LC133LF2L01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet PANDA LC133LF2L01 pdf atau spesifikasi terperinci PANDA LC133LF2L01 atau LCD PANDA lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar PANDA LC133LF2L01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133LF2L01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet PANDA LC133LF2L01 pdf atau spesifikasi terperinci PANDA LC133LF2L01 atau LCD PANDA lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar PANDA LC133LF2L01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LC133LF2L01"
- PANDA LC133LF2L01
- Lembaran LC133LF2L01
- Imej LC133LF2L01
- Harga LC133LF2L01
- Pengedar LC133LF2L01

