AA090TB01--G1

| panel Model | AA090TB01--G1 |
|---|---|
| panel Jenama | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9 inch, 1280×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AA090TB01--G1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Resolusi | 1280(RGB)×768 , WXGA |
| Kawasan Paparan | 195.84(W)×117.504(H) mm |
| Saiz Garis Besar | 229(W)×146.2(H) mm |
| Kecerahan | 800 cd/m² (Typ.) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Warna paparan | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Berat badan | 460g (Typ.) |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Pembukaan Bezel | 199.4(W)×120.7(H) mm |
| Surface | Clear |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Mod Paparan | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Masa tindak balas | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Jenis Lampu | 2 strings WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Skrin sentuh | Without |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins , Connector |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temp.: -30 ~ 80 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Mitsubishi AA090TB01--G1.
Mitsubishi AA090TB01--G1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA090TB01--G1 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA090TB01--G1 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA090TB01--G1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090TB01--G1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA090TB01--G1 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA090TB01--G1 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA090TB01--G1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AA090TB01--G1"
- Mitsubishi AA090TB01--G1
- Lembaran AA090TB01--G1
- Imej AA090TB01--G1
- Harga AA090TB01--G1
- Pengedar AA090TB01--G1

