AA090MF11

| panel Model | AA090MF11 |
|---|---|
| panel Jenama | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AA090MF11 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 196.8×118.08 mm |
| Garis Besar | 219×136.2×10 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 800:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 40% |
| Masa tindak balas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 2 strings WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Mitsubishi AA090MF11.
Mitsubishi AA090MF11 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA090MF11 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA090MF11 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA090MF11 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090MF11 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA090MF11 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA090MF11 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA090MF11 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AA090MF11"
- Mitsubishi AA090MF11
- Lembaran AA090MF11
- Imej AA090MF11
- Harga AA090MF11
- Pengedar AA090MF11

