AA090TA01

| panel Model | AA090TA01 |
|---|---|
| panel Jenama | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 1280×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AA090TA01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 195.84×117.504 mm |
| Garis Besar | 219×136.2 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 50% |
| Masa tindak balas | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 2 strings WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Mitsubishi AA090TA01.
Mitsubishi AA090TA01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA090TA01 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA090TA01 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA090TA01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090TA01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA090TA01 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA090TA01 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA090TA01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AA090TA01"
- Mitsubishi AA090TA01
- Lembaran AA090TA01
- Imej AA090TA01
- Harga AA090TA01
- Pengedar AA090TA01

