AA090MH01

| panel Model | AA090MH01 |
|---|---|
| panel Jenama | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AA090MH01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 196.8×118.08 mm |
| Garis Besar | 219×136.2×10 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 800:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Masa tindak balas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 7S2P WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Mitsubishi AA090MH01.
Mitsubishi AA090MH01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA090MH01 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA090MH01 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA090MH01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090MH01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA090MH01 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA090MH01 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA090MH01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AA090MH01"
- Mitsubishi AA090MH01
- Lembaran AA090MH01
- Imej AA090MH01
- Harga AA090MH01
- Pengedar AA090MH01

