AA090TB01-DA4

| panel Model | AA090TB01-DA4 |
|---|---|
| panel Jenama | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 1280×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AA090TB01-DA4 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 195.84×117.504 mm |
| Garis Besar | 219×136.2×15.3 mm |
| Surface | Antireflection |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 50% |
| Masa tindak balas | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Mitsubishi AA090TB01-DA4.
Mitsubishi AA090TB01-DA4 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA090TB01-DA4 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA090TB01-DA4 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA090TB01-DA4 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090TB01-DA4 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA090TB01-DA4 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA090TB01-DA4 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA090TB01-DA4 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AA090TB01-DA4"
- Mitsubishi AA090TB01-DA4
- Lembaran AA090TB01-DA4
- Imej AA090TB01-DA4
- Harga AA090TB01-DA4
- Pengedar AA090TB01-DA4

