TV101WXM-NL0

| panel Model | TV101WXM-NL0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WXM-NL0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 135.36×216.576 mm |
| Garis Besar | 143×228.6×4.6 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) , CIE1931 60% |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 7S4P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | MIPI (4 data lanes) , 40 pins |
| Voltan Input | 1.8/3.3V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE TV101WXM-NL0.
BOE TV101WXM-NL0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WXM-NL0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WXM-NL0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WXM-NL0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXM-NL0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WXM-NL0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WXM-NL0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WXM-NL0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TV101WXM-NL0"
- BOE TV101WXM-NL0
- Lembaran TV101WXM-NL0
- Imej TV101WXM-NL0
- Harga TV101WXM-NL0
- Pengedar TV101WXM-NL0

