TV101WXM-NL2

| panel Model | TV101WXM-NL2 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WXM-NL2 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Nombor Piksel | 800(RGB)×1280 (WXGA) |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Aktif (mm) | 135.36 × 216.576 (H×V) |
| Garis Besar (mm) | 142 × 228.5 × 4.5 (H×V×D) |
| Kawasan Bezel (mm) | 136.36 × 217.88 (H×V) |
| Rawatan | Antiglare (Haze 25%) |
| Luminance | 350 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Maklum balas | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Good View at | Symmetry |
| Mod Kerja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kedalaman Warna | 16.7M 60% (CIE1931) |
| Lampu latar | 7S4P WLED , No Driver |
| Massa | 150g (Typ.) |
| Kadar Refresh | 60Hz |
| Skrin sentuh | Without |
| Jenis Isyarat | MIPI (4 data lanes) , Connector , 39 pins |
| Bekalan Voltan | 1.8/3.3V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
| Maks. Penilaian | Storage Temp.: -40 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE TV101WXM-NL2.
BOE TV101WXM-NL2 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WXM-NL2 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WXM-NL2 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WXM-NL2 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXM-NL2 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WXM-NL2 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WXM-NL2 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WXM-NL2 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TV101WXM-NL2"
- BOE TV101WXM-NL2
- Lembaran TV101WXM-NL2
- Imej TV101WXM-NL2
- Harga TV101WXM-NL2
- Pengedar TV101WXM-NL2

