TV101WUM-NS1

| panel Model | TV101WUM-NS1 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WUM-NS1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Nombor Piksel | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Aktif (mm) | 135.36 × 216.576 (H×V) |
| Garis Besar (mm) | 142.32 × 227.38 (H×V×D) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Rawatan | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Luminance | 450 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 900 : 1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Maklum balas | 35 (Max.)(Tr+Tf); 60 (Typ.)(G to G) ms |
| Good View at | Symmetry |
| Mod Kerja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kedalaman Warna | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Lampu latar | 9S4P WLED , No Driver |
| Massa | 129±7g |
| Kadar Refresh | 60Hz |
| Skrin sentuh | Without |
| Jenis Isyarat | MIPI (4 data lanes) , Connector , 34 pins |
| Bekalan Voltan | 1.8/5.4/-5.4V (Typ.)(VDD/VSP/VSN) |
| Maks. Penilaian | Storage Temp.: -40 ~ 85 °C Operating Temp.: -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE TV101WUM-NS1.
BOE TV101WUM-NS1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WUM-NS1 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WUM-NS1 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WUM-NS1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WUM-NS1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WUM-NS1 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WUM-NS1 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WUM-NS1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TV101WUM-NS1"
- BOE TV101WUM-NS1
- Lembaran TV101WUM-NS1
- Imej TV101WUM-NS1
- Harga TV101WUM-NS1
- Pengedar TV101WUM-NS1

